Zaloguj si  lub  Zarejestruj si by zarz康za og這szeniami  |  Pomoc

Operator maszyn produkcyjnych / P這ck

Og這szenia Oferty pracy P這ck
Dodano: 27 Grudzie 2017 11:13
miesi帷 temu
Firma NOVA-GIPS SA zatrudni operatora maszyn produkcyjnych do pracy na terenie zak豉du produkcyjnego w P這cku, ul. ㄆkasiewicza 29A.
Opis stanowiska: praca na linii produkcyjnej, obs逝ga i nadzorowanie pracy, kontrola jako軼i wytwarzanych produkt闚.
Wymagania:
- wykszta販enie zawodowe - preferowane 鈔ednie,
- rzetelno嗆 i dok豉dno嗆 w wykonywaniu zada,
- gotowo嗆 do pracy w systemie 3-zmianowym,
- znajomo嗆 obs逝gi komputera (word, excel),
- zaanga穎wanie, umiej皻no嗆 pracy w zespole, punktualno嗆
- mile widziane uprawnienia na w霩ek wid這wy, 豉dowark, uprawnienia SEP.

Oferujemy:
- praca na pe貫n etat (umowa o prac),
- dobre warunki pracy,
- wynagrodzenie p豉tne w terminie,
- mo磧iwo嗆 awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie dokument闚 na adres emai z dopiskiem REKRUTACJA.
Kontakt:
Dorota Soboci雟ka
Ods這n: 194

 Podobne Og這szenia - Operator maszyn produkcyjnych
Firma NOVA-GIPS SA zatrudni MECHANIKA-OPERATORA do pracy na terenie zak豉du produkcyjnego w P這cku, ul. ㄆkasiewicz...
Dodano: 18 Stycznia 12:56  miesi帷 temu
Kategoria: Oferty pracy
M.S.STEEL SP.J z Brochocinka k. P這cka -producent wkr皻闚, 鈔ub oraz element闚 z陰cznych poszukuje pracownik闚 na s...
Dodano: Wczoraj 10:58  27 godzin(y) temu
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencj Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-...
Dodano: 14 Lutego 13:28  6 dni temu

 Og這szenia - Praca

 Pogoda w P這cku
Wtorek, 20 Lutego 2018
P這ck 2 °C
Przewa積ie pochmurno ale bez opad闚

 Ostatnio Przegl康ane
Technik Masa篡sta ZA DARMO w Szkole 涉K! Zimowa re
Technik BHP w 1,5 roku! Pierwsze zaj璚ia ju 24 lu
Ochrona Fizyczna Os鏏 i Mienia- Niebawem pierwsze
Rejestratorka medyczna - Nie czekaj do wrze郾ia! Z
Kosmetyka oraz wiza tylko w 涉Ku! Zimowa rekrutac
Kurs Opiekun w 興obku lub klubie dzieci璚ym - najb
Technik Dentystyczny z uprawnieniami pedagogicznym
Dekorator wn皻rz tylko w Szkole 涉K! Rekrutacja tr
Holandia- praca przy kwiatach na 2-3 tygodnie
Wi璚ej Og這sze >>

Darmowe Og這szenia
Plock.Oglaszamy24.pl - Darmowe og這szenia P這ck. Dodaj bezp豉tne og這szenia drobne!
Strona G堯wna  |  Mapa Kategorii  |  Przegl康aj Og這szenia  |  Dodaj Og這szenie  |  RSS  |  Wersja Mobilna
INFORMACJE O SERWISIE
O Serwisie  |  Zasady korzystania  |  Reklama  |  Kontakt  |  Pomoc